PLAHTA

Вишиванка "Вогнені Ниви"

PL4
4 900 ₴

Така тепла палітра кольорів – справжнє натхнення для чоловіка. Її червоно-жовті полум'яні візерунки на коричневому тлі наче запалюють погляд, символізуючи достаток та добробут. В основі вишивки – геометрія ромбів: прямі візерунки означають чоловічу силу, а перехресні – засіяну ниву, тобто продовження роду.


Колір виробу: коричневий

Колір вишивки: червоний/жовтий

Матеріал: льон

Вишивка: гладдю/машинна

Нитки: віскоза

Таблиця розмірів
alt
Міжнародний розмірSMLXLXXL
Український розмір 44/46 46/48 48/50 50/52 52/54
Європейський розмір 38 39 40 41 42
Об'єм грудей (см) 88 92 96 100 104
Ширина під проймою (см) 47.5 48.5 51.5 53 54.5
Довжина виробу (см) 70 70 70 75 75

Як проводити вимірювання

 1. Для жіночих виробів:
  • Для визначення розміру жіночих виробів потрібно перш за все розслабитися та обрати зручну позу стоячи. Виміряйте об'єм грудей, талії та стегон.
  • При замірі грудей та стегон стежте, аби стрічка проходила по найбільш виступаючим частинам тіла, а при замірі талії – по найвужчій частині, охоплюючи всі виступаючі частини живота. Пам'ятайте, що сантиметрова стрічка має щільно прилягати, але не стягувати тіло і не висіти на ньому.
  • Інструменти, які вам знадобляться для вимірювання жіночих параметрів одягу: сантиметрова стрічка, аркуш паперу з олівцем (або інший варіант для нотатків) та не більше 3 хвилин часу.
  • Для кращого розуміння правильних вимірів жіночого тіла подивіться на ілюстрацію.
  • Далі порівняйте власні заміри зі стандартною таблицею розмірів. Допустима різниця – це ±2 см.
 2. Для чоловічих сорочок:
  • Для визначення розміру чоловічих сорочок варто приділити уваги таким параметрам: об'єм грудей, талії, стегон та ширина плечей. Виміряйте кожен елемент по найбільш виступаючим зонам, у тому числі охоплюючи лопатки та пахвові ямки.
  • Важливо знімати заміри як професійний кравець: щільно тримати вимірювальну стрічку до тіла, але не намагатись виглядати тонше бодай на один сантиметр.
  • Інструменти, які вам знадобляться для визначення достовірних чоловічих параметрів: сантиметрова стрічка, аркуш паперу з олівцем (або інший варіант для нотатків) та не більше 3 хвилин часу.
  • Для кращого розуміння правильних вимірів чоловічого тіла подивіться на ілюстрацію.
  • Далі порівняйте власні заміри зі стандартною таблицею розмірів. Допустима різниця – це ±2 см.
 3. Для дитячих виробів:
  • Аби правильно виміряти розмір дитячого одягу, вам потрібно визначити об'єм грудей, талії та стегон дитини у стані спокою. Поясніть їй або йому, що потрібно розслабитися, зробити вдих-видих і спокійно постояти хвилинку в одній позі.
  • Інструменти, які вам знадобляться для зняття дитячих мірок: сантиметрова стрічка, аркуш паперу з олівцем (або інший варіант для нотатків) та не більше 3-5 хвилин часу. Додатково – іграшка чи інша річ, яка відверне увагу непосидючої дитини.
  • Для кращого розуміння правильних вимірів дитячого тіла подивіться на ілюстрацію.
  • Далі порівняйте власні заміри зі стандартною таблицею розмірів. Допустима різниця – це ±2 см.
Кількість


Відправимо вже 28 жовтень* якщо замовите протягом if you order NOW Детальніше
×

В разі коли товару немає в наявності, нам може знадобитися час на пошив. Зазвичай це 5-10 робочих днів.


Вишита чоловіча сорочка незвичайного палевого кольору. Орнамент красивого жовто-червоного відтінку виглядає на такому фоні ще красивіше і яскравіше. Бездоганне виконання кожного елементу вишивки, а також звична геометрія в їх розташуванні красиво доповнять ваш стиль. Це сорочка для справжніх чоловіків, які тримають руку на пульсі життя і люблять кожну його мить.

Відгуки про товар

Відгуки (0)