Правила повернення

У нас діє політика повернення протягом 14 днів, тобто у вас є 14 днів після отримання товару, щоб подати запит на повернення.

Щоб отримати право на повернення, товар повинен бути в тому ж стані, в якому ви його отримали, не ношений і не використаний, з бірками і в оригінальній упаковці. Вам також знадобиться фіскальний чек або документ, що підтверджує покупку, котрий був відправлений на ваш e-mail.

Щоб почати повернення, ви можете зв'язатися з нами за адресою support@ornament.in.ua або в чаті на сайті чи зв’язатися із нами за телефоном: +38 (095) 908 0000

Якщо ваше повернення буде прийнято, ми надішлемо вам інструкцію про те, як і куди відправити посилку. Товари, надіслані нам без попереднього запиту на повернення, не будуть прийняті.

Ви завжди можете зв'язатися з нами з будь-яким питанням щодо повернення на support@ornament.in.ua або в чаті на сайті чи зв’язатися із нами за телефоном: +38 (095) 908 0000

Пошкодження та проблеми
Будь ласка, перевірте своє замовлення при отриманні і негайно зв'яжіться з нами, якщо товар несправний, пошкоджений або якщо ви отримали не той товар, щоб ми могли оцінити проблему і виправити її.


Винятки / товари, що не підлягають поверненню
Певні типи товарів не підлягають поверненню, наприклад, товари, що швидко псуються (наприклад, продукти харчування, квіти або рослини), товари на замовлення (наприклад, спеціальні замовлення або персоналізовані товари), а також товари особистої гігієни (наприклад, косметичні засоби). Ми також не приймаємо повернення небезпечних матеріалів, легкозаймистих рідин і газів. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є питання або сумніви щодо вашого конкретного товару.

На жаль, ми не приймаємо повернення розпроданих товарів та подарункових карток.

Обмін
Найшвидший спосіб гарантувати, що ви отримаєте те, що хочете, - це повернути товар, а після того, як повернення буде прийнято, зробити окрему покупку нового товару.

Європейський Союз 14-денний період очікування
Незважаючи на вищесказане, якщо товар доставляється в Європейський Союз, ви маєте право скасувати або повернути замовлення протягом 14 днів з будь-якої причини і без пояснення причин. Як зазначено вище, товар повинен бути в тому ж стані, в якому ви його отримали, не ношений і не використаний, з бірками і в оригінальній упаковці. Вам також знадобиться чек або підтвердження покупки.

Повернення коштів
Ми повідомимо вас, як тільки отримаємо та перевіримо ваше повернення, і дамо вам знати, чи було схвалено відшкодування чи ні. Якщо відшкодування буде схвалено, ви отримаєте автоматичне відшкодування на ваш початковий спосіб оплати протягом 5 робочих днів. Будь ласка, пам'ятайте, що ваш банк або компанія, що обслуговує кредитну картку, також може витратити деякий час на обробку та відправку відшкодування.
Якщо з моменту схвалення вашого повернення пройшло більше 15 робочих днів, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою support@ornament.in.ua.

Важливо:

  • усі витрати, пов'язані з поверненням або обміном товару належної якості, несе покупець
  • в разі повернення товару необхідно також заповнити заяву на повернення коштів (посилання на заяву нижче)