Зробіть перше замовлення на суму від 1500 гривень та отримайте знижку 5% за промокодом #bravery

ZERNO від 2KOLYORY: нова унікальна колекція суконь

ZERNO від 2KOLYORY: нова унікальна колекція суконь

ZERNO – це початок усього

В глибинному українському символізмі зерно має значення витоків, тобто звертає нашу увагу до далекого коріння свого роду, підштовхуючи думати про самоідентифікацію. Як це важливо сьогодні – неможливо описати словами. Ви, ми, кожен українець відчуває неймовірно сильну потребу знайти власне місце в житті.

Саме це відчули дизайнери 2KOLYORY і зрозуміли, що мають поділитись власними переживаннями з цього приводу та філософією бренду. Любов та повага до традицій – це життєстверджувальна основа для нашого сьогодення і майбутнього. Тому глобальна криза ще раз підтвердила: найважливіше, що в нас є – це родина, близькі люди, власні почуття. Завдяки ним ми можемо подолати усе та навіть більше, ніж здається.

Сім'я. Яке коротке слово, але який глибокий зміст. Ваша сім'я – це не тільки люди з таким же прізвищем та набором генів. Родина українця значно більша, адже вона охоплює тисячі та мільйони братів та сестер.

Колекція, яка вразить у саму душу

В центрі уваги колекції ZERNO – сучасні трендові сукні з традиційним присмаком української символіки. Фасони – оригінальні, але водночас зі знайомими автентичними силуетами. Кольори – наче запозичені з останніх показів мод, але такі близькі до українського символізму. Довжина, декор, відтінки та деталі – все продумано до дрібниць.

Головна увага приділена традиційним технікам пошиття, а саме пишним наче хмаринки рукавам, прозорим та невагомим вставкам з якісних тканин, кольоровій та значущій вишивці. Серед відтінків панує спокій та рівновага: в колекції переважають ніжні рожеві, блакитні, кремові кольори в поєднанні з найбільш автентичними тонами – чорним та білим.

Тож, якщо ви знаходитесь у пошуку натхнення – зверніть свою увагу на колекцію ZERNO та повірте в свої сили. Якщо відчуваєте спад енергії – переведіть свій подив та подивіться на ці вишукані плаття. Якщо ви прагнете поділитись енергією з іншими – приміряйте модель, яка запала вам у серце. Інтернет-магазин Орнамент впевнений: нові сукні в новій колекції бренду 2KOLYORY дозволять вам збадьоритись та відчути споріднену теплоту в нашій великій родині!

ZERNO від 2KOLYORY: нова унікальна колекція суконь

Ornament

on жов 1, 2021

Disqus

Зворотній дзвінок

+38 (095) 908 0000

[email protected]

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: