v У єдності з традиціями предків v

Виробник 2KOLYORY не з тих, хто ставить матеріальну вигоду вище за цінності. Засновниця бренду Оксана Коваленко зізнається, що місія її проекту – зберегти культурний спадок українського народу, популяризувати наші надзвичайні традиції в одязі серед молоді та інших народів. Зважаючи на досягнення бренду, йому це дійсно вдається.

Представництво 2KOLYORY відкрито в 6-ти країнах, серед яких є екзотичні: ОАЕ, Канада, Саудівська Аравія, Кувейт, Катар, Португалія. Чи уявляєте ви засмаглу португалку у вишиванці з квітковим орнаментом? А біляву канадську родину в однакових вишитих сорочках? Це незвично, але реально.

У грудні минулого року бренд презентував свою дивовижну колекцію «З присмаком Сходу» у Кувейті – на дипломатичному вечорі Посольства України, організованому на честь Дня Незалежності нашої держави. За словами засновниці, одяг компанії користується попитом за кордоном. Це зовсім не дивно!

v Особливості колекції «Пробудження» v

У цілому нова лінія символізує пробудження та розквіт природи навесні, тому не дивно, що бренд втілив її у дуже яскравих кольорах та оздобив орнаментом у вигляді перших весняних квітів. Але барви – не єдина особливість колекції. Серед звичних квіткових малюнків вирізняється вишивка, що повторює візерунки української писанки. Чому бренд використав писанкові мотиви? Тому що це давнє мистецтво українців, яке дійшло до нас у чистому вигляді.

Сукні з нової колекції і справді нагадують писанку: пишний та напівпишний фасон, об'ємні рукави, оздоблені масивним квітковим орнаментом, геометрична вишивка по колу на плечах та спідниці, лаконічний пасок. Плаття коралового, насиченого бірюзового та інших ефектних кольорів сприятимуть чудовому весняному настрою та нададуть замріяності вашому образу. Колекція виконана у стилі Family Look, тобто передбачено 2 варіанти кожної моделі: дорослий та дитячий. Сімейні луки вже давно стали частиною гардеробу європейських модниць, адже вони виглядають дуже ніжно. Разом з брендом 2KOLYORY ви зможете приміряти такі зворушливі образи на собі.

Колекція «Пробудження» здатна відкрити у вас найкращі почуття. Акцентуйте увагу на своїй жіночності та родинних цінностях разом з одягом 2KOLYORY!

Колекція "Пробудження"

Колекція "Пробудження"

Колекція "Пробудження"
Колекція "Пробудження"

Share this post

Comments (0)

No comments at this moment