Обмін та повернення - ORNAMENT

Обмін та повернення

Ви зробили покупку в нашому інтернет-магазині і виявили, що розмір, колір або фасон Вам не підійшов - Немає приводу турбуватися. Ви можете обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. У своїй роботі ми повністю спираємося на Закон про захист споживачів. Ми піклуємося про наших покупців і не перешкоджаємо поверненню та обміну товару.

Обмін та повернення товару неналежної якості:

У випадку, якщо Ви виявили дефект у придбаному товарі, то просто сповістіть нас про це протягом трьох днів з моменту отримання через форму зворотнього зв'язку або за номером +38(095)908-0000 та ми в найкоротші терміни за свій рахунок зробимо обмін або повернення товару. При обміні або поверненні товару неналежної якості ми компенсуємо вам не тільки вартість товару, але і вартість доставки.
Ми обов’язково вирішимо проблему! 

Заповніть будь ласка  "Заяву на повернення грошей за товар" та надішліть її нам разом із накладною та товаром.

Обмін та повернення товару належної якості:

Обмін товару належної якості можливий протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд, пломби, фабричні ярлики. Також обов'язковою умовою є наявність касового чека або накладної, що підтверджує покупку зазначеного товару.

Заповніть будь ласка  "Заяву на повернення грошей за товар" та надішліть її нам разом із накладною і товаром.

Повернення грошових коштів:

Повернення грошових коштів здійснюється тільки переказом на банківський рахунок або на картку. Ми забов'язуємось повернути Вам грошові кошти протягом 5 робочих днів після отримання та перевірки стану товару. Повернення грошових коштів за передплачені замовлення здійснюється зворотнім перекладом суми на пластикову картку.


* - Відсутність касового, товарного чека або іншого документа, що засвідчує факт і умови покупки товару, не є підставою для відмови в задоволенні вимог про повернення товару. Однак ми залишаємо за собою право перевірити факт придбання товару в нашому інтернет-магазині.


Заява на повернення грошей за товар