Ваші замовлення ми відправляємо по Україні і за кордон максимально швидко. Дізнайтеся докладніше про вартість, терміни та інші важливі нюанси доставки у ваше місто.

по Україні

Способи доставки по Україні:

1. На відділення «Нової Пошти». Найшвидший і недорогий варіант. При відправленні вашого замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером товарно-транспортної накладної, за яким зможете відстежувати рух посилки на сайті перевізника. По прибутті відправлення на ваше відділення ви також отримаєте SMS-повідомлення.

Важливо: доставлений товар чекатиме на вас у відділенні 5 днів, а по закінченню цього терміну – автоматично повернеться до нас. Будь ласка, не забувайте забирати вашу посилку вчасно!

Терміни доставки по Україні

Якщо обраний вами товар є в наявності, ми відправимо його протягом 24-48 годин. У підсумку ви отримаєте посилку через 1-2 дні після відправлення. Зверніть увагу, що для доставки в районні центри й кур'єром за адресою може знадобитися більше часу. Більш точні терміни можете дізнатися на сайті транспортної компанії «Нова Пошта».

Важливо: якщо ви замовляєте річ, яка індивідуально виготовляється для вас, тоді термін пошиття і доставки може збільшуватися до 2-14-ти робочих днів в залежності від бренду і типу виробу.

Вартість доставки по Україні

Ціна доставки залежить від розміру і ваги посилки, а також інших умов. Орієнтовно - від 45 грн (безкоштовно при замовленні від 1500 грн).

Важливо: при виборі оплати «Готівкою при отриманні» компанія «Нова Пошта» стягує з одержувачів комісію 2% від суми замовлення + 20 грн (в разі кур'єрської доставки + додаткові 20-40 грн). Якщо хочете знизити вартість доставки – оплачуйте замовлення по передоплаті.


Здійснюючи замовлення, вказуйте № відділення Нової Пошти, з якого Вам зручніше буде забрати посилку.

АДРЕСИ ВІДДІЛЕНЬ

Усі відправлення супроводжуються трек номером, за допомогою якого посилку можна відстежити онлайн на сайті Нової Пошти

ВІДСТЕЖИТИ

Міжнародна доставка

Наш онлайн-магазин доставляє замовлення по всьому світу. Пропонуємо вам такі варіанти міжнародної доставки:

- «Укрпошта» (терміни доставки 10-21 день);

- «UPS» (терміни доставки 3-7 днів).

Вартість міжнародної доставки залежить від ваги посилки і країни одержувача. Орієнтовна ціна за 1 кг об'ємної ваги – $15.

Важливо: в разі міжнародної доставки можливості повернення немає, тому просимо вас ретельно підбирати модель і розмір виробу або звертатися за допомогою до консультанта. Ви також, можете вказати свої параметри (об'єм грудей, талії і стегон) у коментарі до замовлення і ми підберемо для вас ідеальний розмір.

Для міжнародного відправлення замовлення вам необхідно обрати метод доставки, країну і місто, адресу, номер телефону, ім'я одержувача і сплатити 100% вартості товару та доставку.

Важливо: ми відправляємо замовлення протягом 24-48 годин. Але якщо ви замовляєте річ, яка індивідуально виготовляється для вас, тоді термін відправлення збільшується до 2-14-ти робочих днів в залежності від бренду і типу виробу.