Зробіть перше замовлення на суму від 2000 гривень та отримайте знижку 5% за промокодом #bravery

Ми згуртували у своєму проєкті творіння молодих, натхненних і талановитих українських дизайнерів та майстрів. Саме вони зберегли вірність цінностям української культури та на інтуїтивному рівні відчувають автентичність нашого національного одягу.

Коли ви роздивляєтеся сторінки нашого каталогу, ви відкриваєте для себе щось символічне, невідоме, таємне наче стародавня загадка, але рівночасно таке рідне і дуже щире. На вашій сорочці можуть бути зображені будь-які символи із глибоким змістом. Саме тому ми щасливі знаходитись в епіцентрі відродження української самобутності та її поєднання із сучасними трендами у моді. Відчуваєте те саме? Тоді сміливо долучайтесь.

Наші цінності – це унікальність, сучасність та комфорт, а також сміливість і здатність до самовираження.

100% ETHNO – кожна річ унікальна. Вишиванка та сучасний традиційний одяг – це не тільки святкове вбрання, але й чудова ідея для створення стильного та красивого образу на кожен день. Одягайте улюблені вишиті речі на національні та особисті свята, маленькі та великі сімейні святкування, на прогулянку та в офіс, на побачення та у подорож.

100% ART – вишивка означає справжнє мистецтво. Наші дизайнери черпають натхнення у музиці, кіно, книгах, картинах та інших культурних шедеврах. Це дає їм наснагу створювати неймовірні колекції одягу та аксесуарів в українському стилі, а також наповнювати сучасні тренди глибоким змістом. Такий колообіг мистецтва у моді дозволяє творити українську історію культури тут і зараз.

100% NATURE - внутрішня та зовнішня гармонія. Ми впевнені, що ваш комфорт залежить від якості матеріалів для виготовлення одягу, тому замовляємо лише ті колекції, у яких використовуються переважно натуральні тканини (льон та бавовна). Такі речі не тільки приємні до тіла, але и дуже практичні та зносостійкі. Це ідеально гармонійна комбінація для сучасної та дбайливої людини.

Наша місія:

– Додати вишуканий український орнамент у повсякденне життя вашої родини.

На свято і на кожен день, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних українців та україночок – сучасні речі в українському стилі заслуговують бути вашими улюбленими. Навіть більше, вишитий одяг – це також спосіб поєднати сім'ї та покоління між собою. Зізнайтесь, коли ви носите вишиванку з історією та змістом, це дарує невимовне відчуття самоідентифікації та єдності з предками.

– Створити унікальний та неповторний образ для кожного за допомогою ethno-стилю.

Знаєте, форма та інтенсивність чорних ліній на тілі тигрів ніколи не повторюється – у кожного свій унікальний малюнок. У людини неповторність відчувається із середини: у її думках, поглядах, цінностях. Але зовнішня самобутність не може не підкорювати усіх довкола. Тому щоразу одягаючи улюблену вишиту сорочку або сукню, ви будете певні у своїй неповторності та самобутності.

ORNAMENT – це не просто онлайн-магазин, де можна придбати справжню вишиванку. Це ціла культура модних традицій.

Зворотній дзвінок

+38 (095) 908 0000

info@ornament.in.ua

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: