ORNAMENT – ЦЕ НЕ ПРОСТО ОНЛАЙН-МАГАЗИН. ЦЕ ЦІЛА КУЛЬТУРА МОДНИХ ТРАДИЦІЙ!

Українські звичаї, національна символіка та культура підкорили весь світ своєю простотою і яскравістю. Їх багатство та спільність виражаються різними способами, а головний серед них – традиційний одяг в національному стилі для свят і повсякдення.

Онлайн-магазин Ornament пропонує сучасний одяг та аксесуари нового неповторного стилю. Його створили талановиті дизайнери, що зберегли вірність цінностям української національної культури.

Джерелом нових ідей послужив самобутній український фольклор, обряди і звичаї багатьох поколінь українців. Своєрідно оформлений одяг в етнічному стилі викликає жвавий інтерес не тільки у наших співвітчизників. Українські вишиванки, сорочки та спідниці з впізнаваним орнаментом, плаття, оздоблені вишивкою та мереживом, з великим задоволенням носять в Європі, США, Азії.

Шанувальникам національних традицій пропонуємо моделі з етнічними мотивами, різноманітних фасонів і кольорів. Це вишиванки, вишиті сукні, елегантні вечірні сукні, оригінальні комплекти в єдиному стилі для чоловіків, жінок та дітей. Такий одяг – запорука гармонійних сімейних відносин, любові і вірності.

Модні аксесуари – сумки та браслети з натуральної шкіри, авторські прикраси, гаманці та чохли, виконані в етнічному стилі, стануть гарним доповненням вашого образу.

Наша мета – зробити вишуканий український орнамент частиною повсякденного життя вашої родини. Будьте сучасними й етнічними водночас. Доповнюйте свій образ деталями зі змістом!

онлайн-магазин Орнамент