Про нас - ORNAMENT

Про нас


Ornament – це не просто онлайн-магазин. Це ціла культура модних традицій!

Українські звичаї, національна символіка та культура підкорили весь світ своєю простотою і яскравістю. Їх багатство та спільність виражаються різними способами, а головний серед них – традиційний одяг в національному стилі для свят і повсякдення.

Онлайн-магазин Ornament пропонує сучасний одяг та аксесуари нового неповторного стилю. Його створили талановиті дизайнери, що зберегли вірність цінностям української національної культури.

Джерелом нових ідей послужив самобутній український фольклор, обряди і звичаї багатьох поколінь українців. Своєрідно оформлений одяг в етнічному стилі викликає жвавий інтерес не тільки у наших співвітчизників. Українські вишиванки, сорочки та спідниці з впізнаваним орнаментом, плаття, оздоблені вишивкою та мереживом, з великим задоволенням носять в Європі, США, Азії.

Шанувальникам національних традицій пропонуємо моделі з етнічними мотивами, різноманітних фасонів і кольорів. Це вишиванки, вишиті сукні, елегантні вечірні сукні, оригінальні комплекти в єдиному стилі для чоловіків, жінок та дітей. Такий одяг – запорука гармонійних сімейних відносин, любові і вірності.

Модні аксесуари – сумки та браслети з натуральної шкіри, авторські прикраси, гаманці та чохли, виконані в етнічному стилі, стануть гарним доповненням вашого образу.

Наша мета – зробити вишуканий український орнамент частиною повсякденного життя вашої родини.

Будьте сучасними й етнічними водночас. Доповнюйте свій образ деталями зі змістом!


ORNAMENT БЛОГ


З серпня 2014 року ми збираємо з усіх куточків України кращі роботи українських дизайнерів - яскраві оригінальні речі у дусі етно та найсвіжіших модних тенденцій. Але цього нам здалося замало. Адже ми завжди хотіли ділитися з вами не лише модними тенденціями, але і знайомити із ціковою інформацією про усе українське. Однією з цілей проекту є популяризація української культури та мистецтва.

І тепер у нас для цього є ORNAMENT БЛОГ - місце для спілкування наших друзів. Приєднуйся прямо зараз!

62348-OAJXUS-542.gif


Контакти

Україна, м.Київ

Tel.: +38(095)908-0000

E-mail: info@ornament.in.ua


Час роботи

10:00 - 19:00

Вихідний: неділя

Переваги

    • Великій вибір
    • Зручний шопінг та якісний супровід
    • Обмін та повернення 14 днів
    • Програма лояльності

Відгук покупця

Дякую за чудово виконане замовлення - сукня і сорочка підійшли ідеально! Дуже красиво і якісно!

Тетяна Зволинська