Бренди

 • 2KOLYORY

  2KOLYORY

  Бренд 2KOLYORY™ представляє сучасний український одяг, в основі якого – автентичний орнамент. Дизайнерам вдалося створити унікальні речі, що поєднують комфорт, глибокий зміст та стильний декор.

 • CHERNIKOVA

  CHERNIKOVA

  Дизайнерський одяг CHERNIKOVA™ – це не просто стильна обгортка вашого тіла, а змістовне доповнення вашої особистості. Особливість усіх моделей – 100% універсальність. Вони подобаються чоловікам та жінкам незалежно від особистих уподобань, будуть доречними на свято та повсякдення.

 • ETNODIM

  ETNODIM

  ETNODIM™ – відомий в Україні та поза її межами бренд одягу в етнічному стилі. Він з’явився у 2009 році з ініціативи тоді ще студента Андрія Черухи. Спочатку покупцям пропонувались вироби майстрів Західної України, а з плином часу відкрилася власна майстерня. Сьогодні у ETNODIM™ можна замовити дизайнерський одяг для жінок, чоловіків, дітей, а також аксесуари та речі для дому.

 • FLORIYA

  FLORIYA

  Floriya™ – це не просто бренд, а справжня майстерня квітучої краси та тендітної творчості. У кожному її кутку, на кожній полиці та шухляді лежать клаптики паперу, з яких у вправних руках народжуються незрівнянні квіти. Такі, що легко сплутати із живими!

 • Olga Sergeychuk Jewelry

  Olga Sergeychuk Jewelry

  Українский бренд прикрас ручної роботи в техниці сутажної вишивки. Різнокольоровий сутажний шнур, скляні, хрустальні намистини та компоненти, кристали Swarovski™, японський бісер та натуральне каміння - це те з чого вмілі руки майстра створюють ці яскраві, жіночні та оригінальні своєю формою та дизайном прикраси.

 • PLAHTA

  PLAHTA

  Бренд PLAHTA™ – це колекції сучасних українських вишиванок у стилі бохо шик. На створення такого одягу дизайнерів надихають модні тенденції минулих століть: зручність та комфорт, витончене поєднання різних фактур тканин.

 • PTAHA

  PTAHA

  PTAHA™ – це марка українського дизайнерського одягу, який розробляють та створюють вітчизняні майстри. Красиві моделі жіночих та чоловічих вишиванок, різноманітний жіночий одяг – все це знайдете в каталогах бренду вишуканого українського одягу.

 • SHAPELIE

  SHAPELIE

  Із 2005-го року в Україні працює незвична дизайн-студія капелюхів. Вона виготовляє фетрові та солом'яні капелюшки, чоловічі та жіночі кепки з етнічними елементами. Але це не означає, що такі вироби виглядають застаріло: вони дуже стильні та сучасні.

 • SLOBOZHANKA
 • Vyshyvanka by Masik Valeriy

  Vyshyvanka by Masik Valeriy

  Vyshyvanka by Masik Valeriy™ – це бренд стильних вишитих сорочок для сучасних українців. Його дизайнери створюють якісні та зручні вироби із натуральних тканин: бавовни чи льону. Всі моделі декоровані різноманітними візерунками, що тісно пов’язані з традиційною українською символікою.