Список продуктів за маркою FLORIYA

Floriya™ – це не просто бренд, а справжня майстерня квітучої краси та тендітної творчості. У кожному її кутку, на кожній полиці та шухляді лежать клаптики паперу, з яких у вправних руках народжуються незрівнянні квіти. Такі, що легко сплутати із живими!

Квітка до квітки

Майстриня цієї майстерні – Марія Шептицька, дівчина з маленького містечка на Львівщині, яка працює та творить у Львові вже понад 10 років. У минулому графічний дизайнер, сьогодні вона – творець тисяч квітів, які ось-ось розквітнуть на ваших очах та затьмарять кімнату своєю природною красою. У це важко повірити, але усі квіти вона створює з гофрованого паперу.

Якщо залишити Марію на самоті з рулоном паперу, то за годину вона перетворить його на квітучі квіти. Далі з них зробить букети, переважно на весілля, або вітальні листівки у hand-made коробочках на будь-яку урочисту подію.

Хобі, яке стало професією

Дизайнер створює квіти у техніці реалізм. Це означає, що кожна квітка має бути максимально наближеною до реальності. Тому Марія спершу детально вивчає будову рослини та кожну її пелюстку, і тільки після такого навчання на практиці починає заготовляти лекала із картону для перенесення їх на гофрований папір.

Тож трохи італійського гофрованого паперу, ножиці, дріт, трейб стрічка та термоклей – і готова краса, яка ось-ось оживе у ваших руках!

There are no products in this category

Search what you are looking for

Пошук