Зробіть перше замовлення на суму від 1500 гривень та отримайте знижку 5% за промокодом #bravery

Список товарів за брендом PTAHA

PTAHA™ – це марка українського дизайнерського одягу, який розробляють та створюють вітчизняні майстри. Красиві моделі жіночих та чоловічих вишиванок, різноманітний жіночий одяг – все це знайдете в каталогах бренду вишуканого українського одягу.

В чому особливість одягу PTAHA™ в українському стилі?

Бренд робить акцент на натуральних тканинах та декорі. Чи то плаття, чи то сорочка з вишивкою – будь-яка модель одягу виготовлена з якісних матеріалів, а значить легка у догляді та довго носиться. Купивши одну вишиванку, ви зможете носити її роками.

Дизайнери PTAHA™ вміють поєднувати автентичні мотиви із сучасним стилем. Про жодну з речей ви не зможете сказати, мовляв застаріла, не стильна або посередня.

І в асортименті PTAHA™ дійсно багато речей: в них є сорочки, блузи, плаття, жакети, світшоти, плащі та інші елементи гардеробу. Дизайнери пропонують клієнтам одяг в святковому і повсякденному стилях, а також безліч універсальних моделей.

Якісний крій, вдалі моделі, оригінальна вишивка, доступна ціна – це лише декілька плюсів одягу українського бренду PTAHA™. Інтернет-магазин Ornament Store™ давно співпрацює з компанією, а тому знає, як сильно до вподоби моделі бренду для наших клієнтів. Приміряйте щось цікаве і ви!

Зворотній дзвінок

+38 (095) 908 0000

[email protected]

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: