Список продуктів за маркою PTAHA

PTAHA™ – це марка українського дизайнерського одягу, який розробляють та створюють вітчизняні майстри. Красиві моделі жіночих та чоловічих вишиванок, різноманітний жіночий одяг – все це знайдете в каталогах бренду вишуканого українського одягу.

В чому особливість одягу PTAHA™ в українському стилі?

Бренд робить акцент на натуральних тканинах та декорі. Чи то плаття, чи то сорочка з вишивкою – будь-яка модель одягу виготовлена з якісних матеріалів, а значить легка у догляді та довго носиться. Купивши одну вишиванку, ви зможете носити її роками.

Дизайнери PTAHA™ вміють поєднувати автентичні мотиви із сучасним стилем. Про жодну з речей ви не зможете сказати, мовляв застаріла, не стильна або посередня.

І в асортименті PTAHA™ дійсно багато речей: в них є сорочки, блузи, плаття, жакети, світшоти, плащі та інші елементи гардеробу. Дизайнери пропонують клієнтам одяг в святковому і повсякденному стилях, а також безліч універсальних моделей.

Якісний крій, вдалі моделі, оригінальна вишивка, доступна ціна – це лише декілька плюсів одягу українського бренду PTAHA™. Інтернет-магазин Ornament Store™ давно співпрацює з компанією, а тому знає, як сильно до вподоби моделі бренду для наших клієнтів. Приміряйте щось цікаве і ви!

There are no products in this category

Search what you are looking for

Пошук