Намалюю картину… праскою

Автор: Ornament У: Культура На: Коментар: 0 favorite Хіт: 1059

Ірина Зіник – втілення майстерності, геніальності, неординарності та величезного таланту в одній тендітній особі.

В її надбаннях понад 1 000 прекрасних малюнків на папері та більше 100 картин, оформлених на дерев’яних панелях.

Майстриня розповіла, що малювати любила ще з раннього дитинства. Але навіть і подумати не могла, що це заняття стане її покликанням. Закінчила енергетичний факультет, а з технікою малювання за допомогою праски познайомилася завдяки друзям: побачила на стіні їх оселі чудову картину з морем та горами. Це зображання так вразило майбутню художницю, що вона вирішила спробувати свої сили. Через 4 роки невтомної праці хобі перетворилося на справу життя.

Після переїзду з Луганщини до Чернівців Ірина відкрила майстерню, почала проводити майстер-класи для дітей. Двічі виставляла свої роботи. Для створення такої краси вона використовує воскові олівці та праску для розплавлення. Така техніка дозволяє зберегти початковий вид і насиченість кольорів.

Найбільше майстрині подобається те, що результат завжди виходить непередбачуваним, оскільки віск дуже неслухняний: то пливе, то капає. Спочатку вона малює праскою з розплавленим воском, а за потреби підправляє пензликом.

Ірина Зіник

Ірина Зіник

Ірина Зіник

Коментарі

Залиш свій коментар

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень