Хочете побачити наш національний спадок?

Автор: Ornament У: Традиції На: Коментар: 0 favorite Хіт: 708

Український проект «Спадок» - це короткі тематичні ролики про нашу самобутню культуру, звичаї та традиції. Пілотні епізоди уже здобули чимало схвальних відгуків критиків і глядачів.

Перший цикл «Національне святкове вбрання» відкриє для вас колорит стародавнього народного одягу. В кожному ролику відтворено образ жительки певного регіону нашої держави і особливості її одягу, що залежали від місця проживання, віку, соціального стану.

Для участі у зйомках запросили жінок та дівчат з різним характером і зовнішністю. Їх образи мали поєднувати в собі простоту та гордість справжньої українки.

Над проектом працювали відомі фольклористки Людмила Климчук та Марічка Квітка. Вони подбали про достовірність національних костюмів, наданих приватними колекціонерами.

Не залишить глядача байдужим і музичне оформлення епізодів. Для роликів записані авторські обробки народних пісень. Якісна графіка та автентичність роблять цей проект дійсно унікальним. Дивіться та насолоджуйтесь!

Коментарі

Залиш свій коментар

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень