Список товарів за брендом CHERNIKOVA™


Дизайнерський одяг CHERNIKOVA™ – це не просто стильна обгортка вашого тіла, а змістовне доповнення вашої особистості. Особливість усіх моделей – 100% універсальність. Вони подобаються чоловікам та жінкам незалежно від особистих уподобань, будуть доречними на свято та повсякдення.

Унікальна мова одягу CHERNIKOVA™

Засновниця бренду – Любов Чернікова, – працює над своїм стильним проєктом з 2009-го року і вже встигла створити 22 повноцінні колекції, провести 30 виставок, розповсюдити свій одяг у 30-ти країнах світу. Дизайнер прагне говорити однією мовою з кожним, хто цінує українські традиції в усіх сферах життя.

Кожен елемент в її колекціях – це те, як дизайнер бачить світ і реагує на нього. Вона надихається природою, мистецтвом, людьми – абсолютно усім, з чим зводить її доля. Щастя, радість, сум, хвилювання – увесь перелік особистих емоцій зосереджений у кожній сорочці чи платті з етикеткою «CHERNIKOVA™».

В асортименті бренду – 1000+ моделей суконь, сорочок, керсеток, пальто. В основі кожної моделі – якісна тканина, осучаснені традиційні елементи декору, які наче просинаються від давнього сну та оживають на полотнах традиційних полотен.

Кожна нова колекція CHERNIKOVA™ – це виклик для дизайнера. Вона прагне подарувати поціновувачам української етніки можливість створити непростий, унікальний та гармонійний образ. У ньому ви будете почувати себе наче довершена композиція з глибоким змістом, якою варто ділитися з іншими людьми навкруги!

Знайдено товарів: 45.

Показати 1-30 з 45 товарів