Список товарів за брендом ZUKERKA

Zukerka - це сучасний український бренд, який виготовляє солом'яні сумки для жінок. Сама марка позиціонує свої вироби як такі, що будуть радувати вас красою, функціональністю та автентичністю довгі роки. 

Головна особливість бренду – прагнення зберегти природу. А тому всі вироби екологічні та вироблені з якісної соломи. Ніяких штучних матеріалів, як можуть завдати шкоди навколишньому середовищу.

В асортименті Zukerka є різні види сумок для жінок:

- сумки-корзини. Такі моделі мають великий вміст, довгі ручки. Вони ідеальні для походу на пляж або чудовий аналог улюблених жіночих шоперів.

- сумки тоут. Така модель відрізняється великою місткістю, двома невеликими ручками, відкритим верхом без застібки. Всередині немає карманів, тому в сумку тоут поміститься усе і навіть більше.

- сумки через плече (крос-боді). Улюблений варіант сучасних модниць, адже дозволяє носити сумочку на плечі або вдягати її через тіло і мати абсолютно вільні руки.

- клатчі. Це маленькі та елегантні моделі, які відмінно доповнять вечірній або святковий образ. У таку сумочку не поміститься багато речей, тільки «жіночий мінімум». Але без неї не обійтись на званій вечері або корпоративному святі.

Інтернет-магазин Орнамент пропонує сучасні сумочки з соломи бренду Zukerka і допоможе обрати універсальну та екологічну модель!

Знайдено товарів: 5.

Показати 1-5 з 5 товарів