Список товарів за брендом SHAPELIE™


Із 2005-го року в Україні працює незвична дизайн-студія капелюхів. Вона виготовляє фетрові та солом'яні капелюшки, чоловічі та жіночі кепки з етнічними елементами. Але це не означає, що такі вироби виглядають застаріло: вони дуже стильні та сучасні.

Автентична дизайн-студія Шапельє

Це дійсно невелика майстерня, але з величезним досвідом. Тому капелюхи Shapelie™ будуть з вами не один сезон, а дуже довго. Де ще ви знайдете майстрів, які не люблять поліестр, а віддають перевагу натуральним якісним тканинам?

Ексклюзивність – це друге ім'я дизайнерів Shapelie™. Їх капелюхи виглядають і традиційно, і сучасно водночас. Вони оздоблені традиційною українською вишивкою, поєднують національні кольори та візерунки. Такий аксесуар доповнить будь-який святковий або кежуал-образ.

Дизайн-студія Shapelie™ виготовляє не тільки жіночі та чоловічі капелюхи із фетра та соломи, а також створює особливі моделі на замовлення кіно- та телепроектів. Секрет їх успіху простий: капелюхи прекрасні і автентичні, а ще допомагають завжди тримати статуру рівно!

Доповніть свій гардероб стильними капелюхами від українських дизайнерів! Інтернет-магазин Ornament Store™ проведе вам справжню екскурсію і допоможе обрати чарівний універсальний аксесуар.

Знайдено товарів: 13.

Показати 1-13 з 13 товарів