Список товарів за брендом Olga Sergeychuk Jewelry™


Українский бренд прикрас ручної роботи в техниці сутажної вишивки. Різнокольоровий сутажний шнур, скляні, хрустальні намистини та компоненти, кристали Swarovski™, японський бісер та натуральне каміння - це те з чого вмілі руки майстра створюють ці яскраві, жіночні та оригінальні своєю формою та дизайном прикраси.

Сутажна вишивка – це один із найдревніших видів мистецтва, яким в досконалості оволоділи дизайнери студії Olga Sergeychuk Jewelry™. Дійсно, прикраси з таким декором спроможні зробити з будь-якої жінки королеву.

Ольга Сергійчук – засновник, дизайнер та ідейний натхненник бренду Olga Sergeychuk Jewelry™. Вона захоплювалась такою оригінальною технікою сутажної вишивки з дитинства і вважає, що її з цим мистецтвом пов'язала сама доля.

Особливості сутажних прикрас Olga Sergeychuk Jewelry

Доглядати за прикрасами бренду Olga Sergeychuk Jewelry™ потрібно уважно: тримати їх у щільному мішечку, аби на поверхні ваших сережок чи кольє не збирався пил; та найголовніше – щоб деталі не зачепилися за інші прикраси, особливо металеві. А от носити сутажні вироби можна без зайвих думок як будь-яку іншу прикрасу.

Навіть не думайте, що такі аксесуари не поєднаються з вашим звичним стилем у гардеробі. Навпаки, вони здатні засяяти новими барвами на фоні плаття, костюму, вишиванки або джинсів с топом у кежуал-стилі.

В асортименті інтернет-магазину Ornament Store™ представлені браслети, кольє, пояси, сережки, броші, вишукані комплекти прикрас. Перегляньте самі і оберіть хоча б один аксесуар – він того вартий!

Знайдено товарів: 94.

Показати 1-30 з 94 товарів