Список товарів за брендом PTAHA

Ptaha – це марка українського дизайнерського одягу, який розробляють та створюють вітчизняні майстри. Красиві моделі жіночих та чоловічих вишиванок, різноманітний жіночий одяг – все це знайдете в каталогах бренду вишуканого українського одягу.

В чому особливість одягу Ptaha в українському стилі?

Бренд робить акцент на натуральних тканинах та декорі. Чи то плаття, чи то сорочка з вишивкою – будь-яка модель одягу виготовлена з якісних матеріалів, а значить легка у догляді та довго носиться. Купивши одну вишиванку, ви зможете носити її роками.

Дизайнери Ptaha вміють поєднувати автентичні мотиви із сучасним стилем. Про жодну з речей ви не зможете сказати, мовляв застаріла, не стильна або посередня.

І в асортименті Ptaha дійсно багато речей: в них є сорочки, блузи, плаття, жакети, світшоти, плащі та інші елементи гардеробу. Дизайнери пропонують клієнтам одяг в святковому і повсякденному стилях, а також безліч універсальних моделей.

Якісний крій, вдалі моделі, оригінальна вишивка, доступна ціна – це лише декілька плюсів одягу українського бренду Ptaha. Інтернет-магазин Орнамент давно співпрацює з компанією, а тому знає, як сильно до вподоби моделі Ptaha для наших клієнтів. Приміряйте щось цікаве і ви!

Знайдено товарів: 95.

Показати 1-30 з 95 товарів