Список товарів за брендом NENKA

Стильний український бренд одягу, який вміє створювати сучасні моделі з автентичним присмаком – це все про компанію Nenka. Його головна особливість – вміння гармонійно поєднувати національні елементи декору з сучасними модними тенденціями.

Місія та цілі бренду Nenka

Команда дизайнерів зібралась завдяки спільній ідеї, що український стиль в одязі заслуговує на те, аби про нього не тільки говорили в усьому світі, а ще й носили із задоволенням. Останні декілька років показали, що такий популярний журнал як Vogue та модні доми Channel, Versace, Dolce & Gabbana цінять українську автентичність і використовують її у своїх колекціях та рекламних кампаніях. Хоча раніше про таку хвилю популярності українські дизайнери могли лише мріяти.

Філософія бренду Nenka заснована на підтримці автентичної символіки нашої нації. Тому його дизайнери і далі відчайдушно працюватимуть над розвитком української модної культури та її популяризації у всьому світі.

В асортименті Nenka – стильний чоловічий та жіночий одяг. Неважливо, який стиль переважає у вашому гардеробі, скільки вам років і ким ви працюєте – справжній український одяг обов'язково личитиме справжнім патріотам своєї країни!