Онлайн-магазин вишиванок | Купити вишиванку для жінок, чоловіків, дітей - ORNAMENT

Верхній одяг

Світшоти

Сумки

 • Українські звичаї, національна символіка та культура підкорили весь світ своєю простотою і яскравістю. Їх багатство та спільність виражаються різними способами, а головний серед них – традиційний одяг в національному стилі для свят і повсякдення.
  Онлайн-магазин Ornament пропонує сучасний одяг та аксесуари нового неповторного стилю. Його створили талановиті дизайнери, що зберегли вірність цінностям української національної культури.
  Джерелом нових ідей послужив самобутній український фольклор, обряди і звичаї багатьох поколінь українців. Своєрідно оформлений одяг в етнічному стилі викликає жвавий інтерес не тільки у наших співвітчизників. Українські вишиванки, сорочки та спідниці з впізнаваним орнаментом, плаття, оздоблені вишивкою та мереживом, з великим задоволенням носять в Європі, США, Азії.
 • Шанувальникам національних традицій пропонуємо моделі з етнічними мотивами, різноманітних фасонів і кольорів. Це вишиванки, вишиті сукні, елегантні вечірні сукні, оригінальні комплекти в єдиному стилі для чоловіків, жінок та дітей. Такий одяг – запорука гармонійних сімейних відносин, любові і вірності.
  Модні аксесуари – сумки та браслети з натуральної шкіри, авторські прикраси, гаманці та чохли, виконані в етнічному стилі, стануть гарним доповненням вашого образу.
  Наша мета – зробити вишуканий український орнамент частиною повсякденного життя вашої родини.
  Будьте сучасними й етнічними водночас. Доповнюйте свій образ деталями зі змістом!

Останні новини