Зробіть перше замовлення на суму від 1500 гривень та отримайте знижку 5% за промокодом #bravery

Активні фільтри

Сережки

Великі сережки ручної роботи з камінням Swarovski бордового кольору, вишиті бісером і намистинами. Вони виконані в техніці сутажної вишивки. Сережки спаковані в тканинний мішечок і брендований паперовий пакет.

4.9 42

Сережки

Великі та легкі сережки у формі краплі чорного кольору вишиті бісером і намистинами. Вони виконані в техніці сутажної вишивки. Сережки спаковані в тканинний мішечок і брендований паперовий пакет.

4.9 42

Сережки

Великі та легкі сережки у формі краплі синього кольору вишиті бісером і намистинами. Вони виконані в техніці сутажної вишивки. Сережки спаковані в тканинний мішечок і брендований паперовий пакет.

4.9 42

Сережки

Великі та легкі сережки у формі краплі білого кольору вишиті бісером і намистинами. Вони виконані в техніці сутажної вишивки. Сережки спаковані в тканинний мішечок і брендований паперовий пакет.

4.9 42

Сережки

Великі та легкі сережки у формі краплі бежевого кольору вишиті бісером і намистинами. Вони виконані в техніці сутажної вишивки. Сережки спаковані в тканинний мішечок і брендований паперовий пакет.

4.9 42

Сережки

Сережки підвіски довгі з кристалами Swarovski і пензликами з кришталевих намистин в бежево-рожевому кольорі. Вони виконані в техніці сутажної вишивки. У комплекті йде оксамитовий мішечок для зберігання.

4.9 42

Зворотній дзвінок

+38 (095) 908 0000

[email protected]

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: