Зробіть перше замовлення на суму від 1500 гривень та отримайте знижку 5% за промокодом #bravery

Для оплати замовлень є два варіанти:

1. Через систему електронних платежів WAYFORPAY. Клієнти нашого магазину можуть сплачувати замовлення своєю карткою Visa або MasterCard і користуватися системою Приват24. При оплаті WAYFORPAY стягується комісія 1,25% від суми.

2. Готівкою при отриманні (післяплата). При отриманні вашого замовлення на відділенні «Нової Пошти» ви можете сплатити його після огляду вмісту посилки. Важливо: при оплаті «Післяплатою» компанія «Нова Пошта» стягує комісію 2% від суми замовлення + 20 грн (в разі кур'єрської доставки + 20-40 грн). Ці додаткові витрати оплачує одержувач, а за бажанням їх уникнути – здійснює передоплату.

Про WAYFORPAY

Наш інтернет-магазин підключений до системи електронних платежів WayForPay, що дозволяє оплачувати Ваші покупки у нас будь-якими картками Visa та MasterCard, випущеними будь-якими українськими і зарубіжними банками. Система безпечних електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечує максимальний захист Ваших платежів в Інтернет.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa «Verified by Visa» та MasterCard «MasterCardSecureCode», метою яких є надання і забезпечення захищених та надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні розрахунків в мережі Інтернет. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата по картах Visa та MasterCard відтепер максимально безпечні!

Зворотній дзвінок

+38 (095) 908 0000

[email protected]

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: