Зробіть перше замовлення на суму від 1500 гривень та отримайте знижку 5% за промокодом #bravery

Увага! Перш ніж користуватись сайтом Ornament Store уважно прочитайте цю інформацію.

Відкриваючи та переглядаючи веб-сайт Ornament Store, ви зобов’язуєтесь дотримуватись викладених нижче положень та умов. Якщо ви не приймаєте ці умови, наполегливо рекомендуємо не користуватися даним веб-сайтом.

Ornament Store надає вам можливість користуватись цим веб-сайтом на викладених далі умовах. Ці умови можуть час від часу оновлюватись без попереднього повідомлення про це, а тому кожного разу, коли заходите на веб-сайт Ornament Store, перевіряйте умови користування на наявність змін.

Використання сайту

На цьому веб-сайті ви можете отримати інформацію про продукцію Ornament Store, а також можете надіслати запит для отримання детальнішої інформації. Сайт Ornament Store дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого, некомерційного використання за умови, що ви не будете їх змінювати, відтворювати, або публічно демонструвати, поширювати чи іншим способом використовувати їх для будь-яких громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Ви зобов’язуєтесь не розміщувати і не розсилати через цей веб-сайт будь-які матеріали, що є або можуть бути розумно витлумачені як:

• Наклепницькі, непристойні, образливі, такі, що розпалюють расову ненависть, дискримінаційні або блюзнірські;

• Такі, що порушують будь-які зобов’язання щодо конфіденційності, приватності чи комерційної таємниці;

• Такі, що порушують майнові та/або немайнові права будь-яких третіх осіб, або які порушують будь-які закони.

Ви зобов’язуєтесь не розміщувати на цьому веб-сайті посилання на інші веб-сайти, які є непристойними або недоречними, і повинні негайно видалити будь-яке посилання, якщо сайт Ornament Store на свій розсуд звернеться з відповідним проханням.

Адміністратор сайту залишає за собою право видаляти будь-які матеріали з веб-сайту, якщо існує достатньо підстав вважати, що такі матеріали підпадають під заборонене в цих умовах користування, або іншим чином їм не відповідають. Разом з тим ви приймаєте, що Ornament Store жодним чином не контролює вміст веб-сайту, що надається іншими користувачами, а також не перевіряє цей вміст на його достовірність, доцільність або відповідність принципам, викладеним у цих умовах користування.

Відмова від відповідальності

Ви розумієте і погоджуєтесь, що використовуєте веб-сайт Ornament Store на свій страх і ризик, і що ми не гарантуємо, що веб-сайт Ornament Store буде відповідати вашим вимогам, або що веб-сайт Ornament Store буде працювати безперебійно, без помилок і безпечно. Будь-який вміст або послуги надаються через веб-сайт Ornament Store “ЯК Є” і “В МІРУ ДОСТУПНОСТІ”. Ornament Store не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються цим сайтом. Ornament Store в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються цим сайтом, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому сайті застаріють, Ornament Store не зобов’язаний оновлювати їх.

Ми та/або наші представники не нестимуть будь-якої відповідальності за будь-яку суму чи вид втрат або шкоди перед вами або третьою стороною, включаючи без обмежень, будь-які прямі, непрямі, штрафні і побічні збитки або шкоду, або будь-яку втрату доходу, прибутку, репутації, даних, контрактів, можливості використання грошей; або втрати чи збитки, що виникають із або пов’язані будь-яким чином з перешкодами у веденні бізнесу, чи в результаті цивільного правопорушення (включаючи без обмеження недбалість), або будь-яким іншим чином у зв’язку з цим веб-сайтом, або у зв’язку з використанням, неможливістю використання, чи через результати використання цього веб-сайту, або матеріалів цього веб-сайту, в тому числі, але не лише, втрати або пошкодження через віруси, які можуть завдати шкоди комп’ютерному обладнанню, програмному забезпеченню, даним або іншій власності в результаті вашого доступу, використання або перегляду цього веб-сайту, або завантаження матеріалів з цього веб-сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті Ornament Store, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані, як це передбачено в реєстраційній формі. У результаті реєстрації ви отримуєте індивідуальні логін і пароль, за безпеку яких несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на цьому сайті, а у разі їх втрати ви зобов’язуєтесь негайно повідомити нам про це.

Використання персональних данних

Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що ми використовуємо різноманітні технологічні рішення для отримання, зберігання і обробки данних, коли ви знаходитесь на сайті Ornament Store, для покращення сервісу і надання повної інформації (детальніше про нашу політику конфіденційності). Це може включати в себе запис та зберігання одного або декількох cookies чи анонімних неперсоналізованих ідентифікаторів.

Зворотній дзвінок

+38 (095) 908 0000

[email protected]

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: